Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Грудень » 12 » Всеукраїнський тиждень права
13:52
Всеукраїнський тиждень права

    Протягом 04.12 – 11.12.2017 року в школі проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.

    Розпочався тиждень  урочистою лінійкою  та  нарадою при директору для педагогів , де була зустріч з представниками Міжнародної організації  «Sale the Children» в рамках моніторингу «Безпечне середовище в школі». Крім того, в школі було детально розглянуте питання організації правового виховання учнів та попередження правопорушень. З цією метою було проведене спільне засідання шкільної батьківської ради, ради з профілактики правопорушень та ради учнівського самоврядування. Серед учнів проведено анкетування «Ти і твої права»

  Для учнів 2-4 класів було проведено конкурс міні-газет  та колажів «Світ моїх прав» і інтерактивна гра «Казки читай-порушень не допускай»(вч.правознавства «Бабир С.Г.)

     Організовано тематичну виставку «Ти і закон» та проведено правову гру  в бібліотеці (Бібліотекар Городніченко В.Д.) .

  Цікавими були класні години з інтерактивними вправами  в 3-А класі  -  «Права людини починаються з прав дитини»(Вч.Ткаченко Н.І.),у 8 класі  - «Школа-територія прав дитини» (Вч.Йова О.П.).

   Учні 10-тих класів переглянули та обговорили фільм «Знайомство з Європейським Судом Прав людини»(вч.правознавства Бабир С.Г.)

   Просвітній тренінг  для учнів  9 –того  класу  «Як захистити свої права»  провела практичний психолог закладу Кривко Ю.В.

  Протягом тижня учні 9-11 класів переглядали науково-пізнавальні фільми «Життя на продаж», «Молодь за права людини».

   8 грудня для всіх учнів було проведено Всеукраїнський урок на тему «Права дитини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

  

  

Переглядів: 43 | Додав: Князь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]