Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Березень » 5 » турнір «Юний натураліст»
14:20
турнір «Юний натураліст»

   4 березня 2016 року у Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений традиційний  турнір «Юний натураліст»  для учнів 3-х класів (організувала та провела турнір вчитель біології Р.Т.Кучук).  

   Цей захід був спрямований на активізацію навчаль­но-пізнавальної діяльності учнів,  емоційно-мотиваційної сфери,  формував дух змагальності, збуджував розвиток творчого мислення. Учні з великим задоволенням брали участь у конкурсах «Мозковий штурм», «Роздуми Робінзона Крузо», «Чорна скринька», «Продовж думку», «Три спроби» та ін.

   Громадяни України мають конституційне право на безпечне для здоров’я і життя довкілля. Але з кожним роком усе більш актуальною стає проблема охорони навколишнього середовища, тому дуже гостро постало питання про виховання в учнів правильного ставлення до природи, формування екологічно грамотних й екологічно відповідальних членів нашого суспільства.

   У нашій Жовтневій школі система екологічної освіти учнів забезпечує формування екологічно-усвідомленого мислення школярів через практичне спілкування з природними об’єктами, через наповнення екологічним змістом виховних заходів, через співпрацю учнів з місцевим єгерем Ю.Г.Векличем.

В лютому цього року учні допомагали Ю.Г. Векличу в розміщенні гнізд для диких качок в урочищі Зарубівка (поблизу с.Потеряйки)

9 квітня 2016 року для  учнів 6 класу була організована навчальна екскурсія «Вивчення рослинних угруповань» на території с.Голуби та с.Шкурупії. Напередодні екскурсії вчитель біології Р.Т.Кучук ознайомила школярів із планом її проведення, поставила ряд запитань, відповіді на які учні повинні дізнатися під час екскурсії, був проведений  цільовий інструктаж учнів з техніки безпеки, правил поведінки під час переходу та проїзду до місця екскурсії.

   Виконавши все заплановане, ми повертались додому. Доходячи до населеного пункту Голуби, ми побачили, як горить суха трава, яку, напевне, підпалили  місцеві  жителі. І тут я побачила, як  мої вихованці, кинулись тушити вогонь. Школярі  подзвонили  до єгеря Ю.Г. Веклича, щоб сповістити його про скоєне. 

   Ось тут я побачила, що мої учні, дійсно шанують довкілля, наш рідний край. 

 

Переглядів: 89 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]