Вітаю Вас, Гость
Головна » 2018 » Грудень » 19 » Тиждень права
10:31
Тиждень права

  

  

  

   14 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права, заступник начальника відділу «Решетилівське бюро правової допомоги» Олег Шкурупій провів лекції для учнів четвертих, дев’ятих - одинадцятих класів в "Опорному навчальному закладі Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на тему: «Булінг, ознаки та протидія. Домашнє насильство, запобігання та протидія насильству».
    Під час лекцій фахівцем бюро у формі відкритого діалогу було детально роз’яснено що таке насильство, насильство в сімї, булінг, ознаки насильства, механізм запобігання та протидії йому, та про відповідальність яка виникає в наслідок протиправних дій.
   По закінченню заходу  учн
ів  було забезпечено інформаційним матеріалом у вигляді буклетів та роз’яснено про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», можливості його он-лайн платформи, а також презентовано Довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid» та наголошено, що вона спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення і може бути застосована учнями крім практичного посібника, як навчальний та методичний матеріал.

   Правознавчий квест « Шляхами прав і обов’язків»(5-8 клас) . Учні в цікавій ігровій формі дізналися, що таке права та обов'язки, закони, коли виникло право та як розвивалося в різних країнах світу.  А також переглянули відео на тему прав людини та дитини,

  Тиждень розпочався 10  грудня проведенням  Всеукраїнського уроку «Права людини». До цього уроку учні підготували тематичні газети, стіннівки, у бібліотеці  — книжкові виставки літератури правового змісту.

   Старт КТС «Міжнародний день прав людини» до  70-річчя  прийняття  Декларації прав людини. Лінійка  «Дітям про права» (5-8кл - Бабир С.Г.)

 

 

Переглядів: 12 | Додав: Князь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]