Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Лютий » 3 » До Ковіньки на хвилину
14:58
До Ковіньки на хвилину

«До Ковіньки на хвилину, на веселу гуморину»

                                                                                                      Людина не може бути

непоправно поганою,

 якщо вона хоча б один

раз від душі сміялася
                                                             Т. Карлейль

               На жаль,  не відомо , хто винайшов колесо, хто першим самотужки навчився добувати вогонь,  але  точно можна стверджувати  – хто першим усміхнувся.  Це ж так просто – дитинка, немовля , яке мов ранкове сонечко,подарувало світлу усмішку своїй матусі. Так народився сміх .

             Ішов час… Люди навчилися жартувати, розповідати дотепні історії, що викликали сміх. Таких людей називали дотепниками, жартівниками. Траплялося, що оповідачі смішного сміялися голосніше за слухачів зі своїх дотепів. Таке вважалося непристойним. Тоді і тепер. Коли дотепники і жартівники навчилися писати – їх назвали письменниками – гумористами.        

 

           Французький письменник Віктор Гюго якось сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя». Здається, люди зрозуміли це задовго до Гюго. Тисячоліттями людство складало, зберігало і передавало наступним поколінням веселі казки, дотепні історії, жартівливі пісні, кумедні побрехеньки, анекдоти, гуморески. Та хіба все перелічиш? Сміх як сонце, має тисячі променів і промінців. Сміх має велику силу!

            23 січня 2017р. в Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося свято-конкурс  гумору «До Ковіньки на хвилину, на веселу гуморину». Конкурс проходився між учнями 1-11 класів. А ж  26 учні виявили бажання розсмішити   глядачів читанням гуморесок . Кожен з учасників був веселим, життєрадісним, смішним, одним словом – неперевершеним. Усі учасники і переможці свята були нагороджені  грамотами.

           2 лютого  2017 р. учениця 10 класу Вегеш Ніколета  -переможець шкільного конкурсу  - захищала  честь школи на районному святі гумору  у селі Плоске.  Ніколета виборола І місце серед учнів старших класів району .

Вчителі, учні рідної школи вітають життєрадісну, веселу Ніколь з  перемогою.

 

        Як говорив Барон Мюнхаузен: «Серйозне обличчя — це ще не ознака розуму. Найбільші дурниці на Землі вчинялися саме з таким виразом обличчя».Друзі! Тож не забувай усміхатися щодня, і удача знайде вас.

Переглядів: 89 | Додав: Князь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]