Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Вересень » 8 » 29 вересня минає 75 років від однієї з трагічних сторінок історії Голокосту в Україні
17:00
29 вересня минає 75 років від однієї з трагічних сторінок історії Голокосту в Україні

29 вересня минає 75 років від однієї з трагічних сторінок історії Голокосту  в Україні - масового вбивства євреїв у Бабиному Яру в Києві.

  Учні 11 класу та вчителі історії Юркевич Н.В. та Бабир С.Г. стали учасниками освітнього семінару «Проблеми вивчення історії Другої світової війни та Голокосту», який провела співробітник Українського інституту вивчення Голокосту  «Ткуми», студентка історичного факультету ПДПУ Татаріна Тетяна Іванівна.

    Учні ознайомилися зі змістовною розповіддю викладачки,розглянули схеми та таблиці,працювали з матеріалами презентації. Дізналися про маловідомі факти  страшної трагедії  Голокосту і Бабиного Яру, і ще раз усвідомили ,що  як важливо не допустити жахливого повторення. Особливе схвилювання викликала розповідь  про долі людей , жителів  Полтавщини,їх поневіряння та прагнення вижити і бути щасливими,зберегти теплі почуття і кращі людські якості.

   Молодь повинна усвідомлювати цінність терпимості та взаємоповаги, важливість проблеми збереження миру на планеті і життя без дискримінації і расизму.

 

Переглядів: 138 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]