Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Навчання » Досягнення

Наші досягнення в 2016-2017 н.р
26.10.2017, 16:17

Результативність навчально-виховного процесу

       Результати  праці – це основний показник діяльності навчального закладу.  Одним з найважливіших результатів є якість навчання. Підсумовуючи показники навчальної діяльності закладу, слід звернути увагу на те, що якість навчальних досягнень учнів порівно з попереднім навчальними роком, зросла на 2% і становить 49%, рівень навченості зріс також  на 2% – 53%.

       За результатами 2016-2017 навчального року закінчили школу на бали високого рівня  31 учень, що становить 11 %,  15 учнів, що становить 5% початковий рівень знань.

      Достатній рівень -  93 учні32%,  Середній рівень  – 110 учнів – 38%.

      Учні школи були активними учасниками Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, традиційно є активними  учасниками різноманітних творчих конкурсів. В математичному конкурсі “Кенгуру” – 51 учнів, приємно відзначити, що маємо у цьому конкурсі добрий результат мають  16 учнів, 3 учні мають відмінний результат. В природничому конкурсі «Колосок» прийняли 72  учні.  Із них Золотий колосок мають 35 учнів, 24 учні мають Срібний колосок

Робота з обдарованими учнями.

       Робота з обдарованими дітьми вимагає належної змістової наповненості занять, зорієнтованості на новизну інформації та різноманітні види пошукової аполітичної, розвиваючої, творчої діяльності. Вона під силу висококваліфікованим, небайдужим до свого предмета вчителям. Серед методів навчання обдарованих учнів мають превалювати самостійна робота, пошуковий і дослідницький підходи до засвоєних знань, умінь і навичок. Контроль за їх навчанням повинен стимулювати поглиблене вивчення, систематизацію, класифікацію навчального матеріалу, перенесення знань у нові ситуації, розвиток творчих елементів у їх навчанні.

Слід відмітити роботу вчителів  предметників з обдарованими учнями. В наказі відділу освіти №206-осн від 06.12.2017  було відмічено, що стабільно з року в рік з високими результатами виступають учні нашої школи. Так на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  з 49 учасників 29 –переможців; І м.- 10 учнів, ІІ м. – 12 учнів, ІІІ м.- 7 учнів. На ІІІ етапі -  ІІІ м. з біології, ІІ м. з правознавства,  ІІІ м. з німецької мови, ІІІ м. з географії. Переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад підготували вчителі Смірнова В.М., Бабир С.Г., Лозицька Л.О.,  Таранець О.В.      

Рязанцев Олег – слухач обласної очно-заочної біологічної школи при еколого-натуралістичному центрі місто Полтава, член малої академії наук, призер обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, третє місце в секції екологія «Особливості біорізноманітності заплавних лук річки Говтва Грузька»(вч. Смірнова В.М.).

Перч Аліна – третє місце в конкурсі пошукових робіт «Мій рідний край – моя земля», «Проблематика поширення бур'янів в околицях селища Жовтневе»

( вч. Смірнова В.М.)

Бабич Аліна – друге місце в конкурсі пошукових робіт «Мій рідний край – моя земля», «Розмноження овець романівської породи в приватному господарстві». ( вч. Смірнова В.М.)

Категорія: Досягнення | Додав: Князь
Переглядів: 47 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]