Вітаю Вас, Гость
         
       

 

У  2016 – 2017 навчального року в закладі  відкрито 15 класiв, із них 1 - 4-х – 7 класів (132 учнів), 5 – 9-х – 6 класів (126 учнів), 10 -11-х класів – 2 класи (37 учнів).

Станом на 05.09.2016 р. кількість учнів становить 295 учень. Середня наповнюваність учнів у класах складає 20 чоловік.

Для учнів  1-их класів організовано навчання  на  базі дитячого садочка «Барвінок».

У школі   створено  класи з інклюзивною формою навчання:1 клас -1 учень, 2клас-1 учень, 5клас- 1учень, 7клас- 1учень.У першому класі на індивідуальному навчанні -1 учень.

Для учнів 2-4 та 5-8 класів функціонує група продовженого дня.

Шкільним автобусом підвозиться 58 учнів з шести сіл (с.Кукобівка, с.Коломак, с.Кривки, с.Голуби, с.Шкурупії, с.Писаренки).

 

У   школі працює 28 вчителів,  1 вихователь ГПД, 1 педагог-організатор, 1 учитель асистент, практичний психолог,  соціальний педагог,  бібліотекар, керівник гуртка.    

Педагогічні працівники мають:

Кваліфікаційні категорії:«спеціаліст вищої категорії» -  15 ,«спеціаліст I категорії» - 5,«спеціаліст II категорії» - 2, «спеціаліст» -6.

Педагогічні звання:Відмінник освіти України – 1,«вчитель-методист» - 3,«старший вчитель» - 6 .

 Робочий навчальний план на 2016-2017 н.р. розроблено згідно листа МОНУ  1/9-296 від 09.06.2016 року.

     Реалізація варіативної складової навчального плану згідно рішення педагогічної ради №8 від 31.08.2016 р.

     У  9-их класах введено курс «Рідний край» по 0,5 год. для вивчення географії рідного краю. Для реалізації проблеми школи «Сучасні методи організації навчальної діяльності з метою забезпечення розвитку здорової, творчої, компетентної особистості громадянина України» введено курс «Захисти себе від ВІЛ» (8кл. 1 год.) та факультативи «Історія Полтавщини» ( 9 кл. 1 год), «Основи споживчих знань» (11 клас 1год), етика (5 кл, 6кл. по 1 год).  На запит батьків та учнів для вузівської підготовки в 10 класі введено факультатив «Креслення» (1 год.)

Учні 10-11 класів при вивченні предмета «Захист Вітчизни» поділяються  на групи юнаків та дівчат з розрахунку 1,5 години на тиждень. Навчання здійснюється для юнаків за навчальною програмою «Захист Вітчизни» за варіантом №3, для дівчат – за варіантом №2 з розрахунку 1,5 години на  тиждень (ущільнення навчальної програми). При вивченні трудового навчання у 5 класі (26 учнів) існує поділ на групи дівчата та хлопці відповідно нормативів, затверджених наказом МОНУ від 20.02.02. №128.

Усією роботою у школі керує орган  учнівського  самоврядування, на чолі якої  стоїть президент. Шкільний парламент складається з Міністерств,кожне з яких проводить роботу відповідно до плану.

 До послуг учнів та громади села:

• два сучасних кабінети інформатики

• два спортзали

• атлетзал

• актовий зал

• бібліотека та читальний зал

• дві навчальні майстерні

• осередком національно-патріотичного виховання школярів є музей

• мультимедійний математичний   кабінет.

 

    У 2016-2017н.р. заклад працює  над проблемними питаннями:

            педагогічна проблема  - «Сучасні методи організації навчальної діяльності з метою забезпечення розвитку здорової, творчої компетентної особистості громадянина України».

           методична проблема –«Формування конкурентоспроможного учня в умовах модернізації навчально-виховного процесу через безперервне підвищення професійної компетентності педагогічних працівників»

          виховна проблема – «Спільна робота вчителів та сім’ї по вихованню в учнів патріотизму, свідомої дисципліни, культури поведінки, духовності та милосердя».

 

Основні завдання школи на 2016/2017 навчальний рік:

Забезпечення якісної доступної освіти для всіх дітей мікрорайону школи, забезпечення повного охоплення учнівської молоді загальною середньою освітою;

Збереження здоров’я  учнів, формування навичок здорового способу життя;

Створення в школі оптимальних умов для навчання та виховання обдарованих дітей, підготовки переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, МАН, турнірів;

Підвищення якості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання;

Підвищення ефективності роботи з профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх шляхом налагодження тісної взаємодії з відповідними службами: правоохоронними органами, медиками та батьківською громадськістю;

Здійснення  запровадження новітніх інформаційних технологій у навчальний процес;

Посилення патріотичного виховання, збагачення духовного потенціалу учнівської молоді, відродження кращих надбань українського народу, його культурних і національних традицій;

Збільшення відсотка охоплення учнів позакласною та позашкільною освітою;

Зміцнення матеріально-технічної бази школи (ремонт будівель та комунікацій, оновлення шкільних меблів, придбання засобів навчання, спортивного інвентарю та обладнання, комп’ютерної та оргтехніки);

Формування здоров’язбережувальної компетентності педагогів, учнів та їх батьків, досягнення позитивних змін у формуванні основ здорового способу життя;

Подальше впровадження в навчально-виховному процесі основних орієнтирів виховання учнів 1 – 11 класів школи.